CHLOE

Görünüm: Liste / Tablo
Sırala:
Göster:
Chloe Chloe Edp 75ml Bayan Tester Parfüm
Chloe Chloe Edp 75ml Bayan Tester Parfüm   üst notalar: pembe biber, portakal çiçeği orta notalar: zambak özü, leylak, sümbül, morsalkım, kediotu alt notalar: misk, talk, pirinç unu     TESTER RESİMLERİ KENDİ ÇEKİMİZDİR .. ACILMAMIŞ TAM DOLU SIFIR KUTULU TESTER .. GÖNDERİLİCEK ÜRÜN RESİMDEKİ ÜRÜNDÜR .. STOKTAN AYNI GÜN YURTİÇİ KARGO VEYA ARAS KARGO İLE GÖNDERİLMEKTEDİR..   ..
100,00TL
Chloe Love EDP 75ml Bayan Tester Parfüm
Chloe Love EDP 75ml Bayan Tester Parfüm       Esans: Çiçeksi Feminen ve sofistike çiçeksi notaların harmanından oluşan kokusu ile yumuşak ve zarif. Doğuştan gelen zarafete sahip kadını sembolize eden Love Chloe içeriğindeki eşsiz aromaların hipnotize edici gücüyle sizi kışkırtıcı bir yolculuğa çıkarıyor. Tepe Notası: Pembe Biber, Portakal Çiçeği Kalp           Notası: Menekşe Dip Notası: Sümbül, Leylak, Mor Salkım   TESTER RESİMLERİ KENDİ ÇEKİMİMİZDİR .. ACILMAMIŞ TAM DOLU SIFIR KUTULU TESTER .. GÖNDERİLİCEK ÜRÜN RESİMDEKİ ÜRÜ..
100,00TL
Chloe Love Story EDP 75ml Bayan Tester Parfüm
Chloe Love Story EDP 75ml Bayan Tester Parfüm       Love Story, cazibenin modern bir hikâyesi. Genç bir çift… Kesişen yollar, fısıldanan birkaç güzel söz ve paylaşılan muhteşem bir an. Portakal çiçeği, erkeği kadına daha da çekerken, mutluluğun çiçeği olan Madagascar yasemini devreye giriyor ve Chloé kadınını her zamankinden de daha karşı konulmaz yapıyor. Son olarak, tenindeki sandal ağacı esintileri havaya karışıyor... Floral bir aşk hikâyesi, taptaze ve seksi. Cazibenin unutulmaz esansı.   TESTER RESİMLERİ KENDİ ÇEKİMİMİZDİR .. ACILMAMIŞ TAM DOLU SIFIR..
100,00TL